V košíku je za 0,-Kč

Vzdělávací materiály


Videokazeta-výuková Standard

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního a rozšířeného repertoáru stardardních tanců. Figury je nutno odsouhlasit s katalogem figur v soutěžním řádu, protože kazeta obsahuje více figur. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Videokazeta-výuková Latina II.

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur, které doplňují základní repertoár latinskoamerických tanců na rozšířený. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Popisy Taneční repertoár LA tanců

Detail »

Popisy Katalog figur pro Latinsko-americké tance. Přesný popis jednotlivých figur s nákresem ťapiček každého kroku.(náhled v detailu obrázku)

Videokazeta-výuková Latina III.

699,-

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního repertoáru latinskoamerických tanců dle techniky IDTA (Waltera Lairda). Řazení figur odpovídá katalogu figur v soutěžním řádu. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Popisy Taneční repertoár ST tanců

Detail »

Popisy Katalog figur pro Standartní tance. Přesný popis jednotlivých figur s nákresem ťapiček každého kroku.(náhled v detailu obrázku)

Latina 3 - Výukové DVD

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního repertoáru latinskoamerických tanců dle techniky IDTA (Waltera Lairda). Řazení figur odpovídá katalogu figur v soutěžním řádu. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur. Totožné s videokazetou Latina 3.


Nahoru