V košíku je za 0,-Kč

Krémy a přípr. na obuv


Olej na lakovanou obuv Diamant

Detail »

Speciální olej pro udržování obuvi z lakovaných materiálů.
Zabezpečí, aby se Vám boty k sobě nelepily a měly stále pěkný vzhled.

Etue set velours

Detail »


Coll.Waterstop sprey 200ml

Detail »

Waterstop sprej je určen k ošetřování usňové (kožené) obuvi. Předností spreje je že se dostane i mezi švy a do míst kde se nedostanete klasickým krémem. Aplikace je jednoduchá: nastříkat na obuv a nechat zaschnout. Poté vyleštit suchým harříkem.

Coll.Waterstop dune tuba 75ml

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi.Barva 045 dune (světle tělová). Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Waterstop camel tuba 75ml

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi.Barva 310 camel (hnědá). Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Vario spray neutral 200ml

Detail »

Vario sprej je určen k ošetřování kožené, textilní a kombinace kůže-semišové obuvi. Předností spreje je že se dostane i mezi švy a do míst kde se nedostanete klasickým krémem. Aplikace je jednoduchá: nastříkat na obuv a nechat zaschnout. Poté vyleštit suchým hadříkem.

Coll.Syncare Collonil spray 200ml

Detail »


Coll.Spec. Wax Classic spray 200ml

Detail »

Special Wax sprej je určen k ošetřování, vyživování a impregnaci maštěné a přírodní kůže. Předností spreje je že se dostane i mezi švy a do míst kde se nedostanete klasickým krémem. Aplikace je jednoduchá: nastříkat na obuv a nechat zaschnout. Poté vyleštit suchým hadříkem.

Coll.Soft practic černý 75ml

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi. Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Soft Cleaner 200ml

Detail »


Krém na obuv International

Detail »

Speciální krém pro udržování a opravu obuvi ze stříbrných nebo zlatých materiálů. Zlepší vzhled Vaší obuvi, aby zase vypadala jako nová.

Etue set hladká useň

Detail »


Coll.Waterstop krémový 75ml

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi.Barva 001 creme (bílá káva). Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Waterstop černý tuba 75ml

Detail »


Coll.Waterstop bílý 75ml

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi.Barva 025 bílá. Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Ultra Glimmer silver v tubě

Detail »

Krém na ošetřování a opravu drobných oděrek na kožené obuvi.Barva 807 silber (stříbrná). Tuba je s aplikační houbičkou pro snažší nanášení. Necháme zaschnout a poté vyleštíme suchým hadříkem.

Coll.Stretch neutrál 100ml

Detail »

Pěna na roztažení těsné kožené i saténové obuvi. Nastříkáme do obuvi z vnitřní strany a obujeme obuv.

Coll.Sohlen Tonic 75ml.

Detail »

Tonic s aplikátorem na usňové kožené podešve. Chrání Vaši podešev proti vlhku a zabraňuje skluzu. Možno použít jako náhradu oleje. Nezanechává skvrny na parketu.

Coll.Soft Gum Classic

Detail »

Guma na vyčištění barevných čmouh z Vaší obuvi.

Coll.Shoes Fresh Classic spray 100

Detail »

Osvěžující deodorant na nohy, desinfikuje a zabraňuje zápachu. Lze aplikovat do obuvi nebo přímo na nohy.


Nahoru