V košíku je za 0,-Kč

Videokazety, DVD


Videokazeta-výuková Standard

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního a rozšířeného repertoáru stardardních tanců. Figury je nutno odsouhlasit s katalogem figur v soutěžním řádu, protože kazeta obsahuje více figur. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Videokazeta-výuková Latina II.

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur, které doplňují základní repertoár latinskoamerických tanců na rozšířený. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Latina 3 - Výukové DVD

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního repertoáru latinskoamerických tanců dle techniky IDTA (Waltera Lairda). Řazení figur odpovídá katalogu figur v soutěžním řádu. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur. Totožné s videokazetou Latina 3.

Videokazeta-výuková Latina III.

699,-

Detail »

Metodické předvedení variací pro soutěžní sportovní tanec. Přehled figur základního repertoáru latinskoamerických tanců dle techniky IDTA (Waltera Lairda). Řazení figur odpovídá katalogu figur v soutěžním řádu. Všechny figury jsou uváděny v základním provedení, další možnosti jsou uvedeny v popisech těchto figur.

Taneční v kapse (DVD)

Detail »

DVD: TANEČNÍ V KAPSE Jiří Plamínek Přes 100 minut odborného výkladu kroků ve všech běžných tancích pro každého začátečníka, jak pro pána, tak pro dámu. Kopíruje obrazem a slovem knížku Taneční v kapse (viz výše). Nyní je na skladě JIŽ ČTVRTÉ VYDÁNÍ !!! Cena 399Kč.


Nahoru