PRO AM kurzy

s profesionálním tanečníkem


Nechte se vést profesionálním tanečníkem jako ve StarDance.
Jedná se o kurzy a následně o individuální lekce, kde tancujete s profesionálním tanečníkem či tanečnicí. V první lekci bude rozdělení do jednotlivých kurzů.

Kdy? Čtvrtek od 18:30 

Začínáme: 14. září 2023


Kde: 
Taneční kurzy budou probíhat v Tanečním studiu Henzély, Třebízského 1331, Kroměříž
Úroveň: Bronz = Základní variace
Cena: 3000,- / pololetí / 10 lekcí

Přihlášení: emailem nebo telefonicky na adrese: studio@henzely.cz nebo informace na telefonu 608747417

Co znamená zkratka PRO-AM?
PRO-AM je odvozená zkratka dvou slov Profesionál a Amatér. Prakticky to znamená, že profesionální tanečník nebo tanečnice tančí s amatérským tanečníkem. Nejčastěji je spojení Profesionálního tanečníka a Amatérské tanečnice. Ale i obrácené spojení není výjimkou. Nejdůležitější je mít chuť tančit a o zbytek se už postaráme my v našem tanečním studiu!
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Naučíte se Standardní a Latinskoamerické tance pod dohledem Profesionála. Začátek Vašich taneční kroků je absolvování PRO-AM tanečního kurzu. Protančíte 10 tanečních lekcí, během 10ti týdnů, kde se přihlásíte jako jednotlivec.  • OBLEČENÍ - Vezměte si pohodlné oblečení, ve kterém se můžete volně hýbat. Něco, v čem se cítíte dobře. Pro mládežnický taneční kurz je předepsaný oblek pro pány, košile, kravata nebo motýlek. Pro dívky halenka se sukní nebo šaty. 
  • OBUV - Nezapomeňte společenskou nebo sálovou obuv s pevnou patou. Doporučujeme vyzkoušet taneční obuv - s výběrem Vám poradíme. Pro děti jsou vhodné i baletní piškoty nebo protiskluzové ponožky, ve kterých mohou propínat chodidla.
  • PITNÝ REŽIM - Nezapomínejme ani na pitný režim. Pití s sebou! Rádi Vás obsloužíme i v našem baru, kde si můžete vybrat z nabídky osvěžujících nápojů. Prodáváme také praktické PET lahve s sebou. 
  • HYGIENA - Přihlásili jste se na fyzicky náročný kurz? Nezapomeňte ručník a deodorant. 
  • ČASOVÁ REZERVA - Aby vám z kurzu nic neuniklo, počítejte s dostatečnou časovou rezervou před začátkem kurzu, tak abyste se stihli převléknout a případně osvěžit v baru.
  • DOBRÁ NÁLADA - Atmosféru tvoříte vy. Pojďme ji udělat nezapomenutelnou. 

Prodejny dance-point - kvalita pro tanečníky! 
Kvalitní taneční obuv na standardní, latinskoamerické i ostatní tance, oblečení a všechny potřebné doplňky si můžete zakoupit v prodejnách a na e-shopu dance-point.

Adresa

Taneční sál
Tanečního studia Henzély
Třebízského 1331
76701 Kroměříž

Kontakty

Email: studio@henzely.cz
Tel: +420 608 747 417Kancelář

Alšova 3341/9
767 01 Kroměříž
(prodejna "dance-pOint")